DHTML Menu by Milonic
Home
Add favorieten

Bestel de GRATIS bierkrant
e-mail:


bierverenigingen oost-vlaanderen

Bierverenigingen in Oost-vlaanderen


De Gentse Bier Vereniging
Tennisstraat 80, 9050 Gentbrugge
e-mail : info@www.gentsebiervereniging.be
Site : www.gentsebiervereniging.be

Tussen Pot en Pint
Pater Segersstraat 15, 9100 Sint-Niklaas
Tel. 0476-89 17 23 (Jan Rumes)
e-mail : jan@kerbesia.be
Site : www.kerbesia.be
9140 Temse
De Objectieve Kaaischuimers
Camille Vennenslaan 7, 9140 Temse
Tel. 03-771 57 42 (Franky Van Britsom)
e-mail : objectieve.kaaischuimers@zythos.be
Site : www.kaaischuimers.be
Ros Beiaard Bierproevers
Kwintijnpoort 100, 9200 Dendermonde
Tel. 052-21 05 39 (Marc Rydant)
e-mail : ros.beiaard.bierproevers@zythos.be
Site: www.rosbeiaardbierproevers.be
Hamse Bierwuitens
Kaaldries 105
9220 Hamme
Tel.: 052/480308
E-mail: dimitri.cambier@skynet.be
Site: www.dehamsebierwuitens.be
Het Genotschap der Bierproevers
Oordegemsesteenweg 275, 9230 Massemen
Tel. 09-330 04 42 (Dirk De Winter)
e-mail : genotschap@zythos.be
Site: www.genotschap.be
VZW De Schuimkragen
Langestraat 1, 9240 Zele
Tel. 052-44 99 16 (Gunther Poppe)
e-mail : schuimkragen@zythos.be
Site: http:// www.deschuimkragen.be
De Bierpallieters
Meir 6, 9255 te Buggenhout Opstal
Tel. 052-35 83 09 (Pannecoeck Pieter)
e-mail : bierpallieters@zythos.be
Site: www.bierpallieters.tk
Objectieve Proef Ajuinen (OPA)
Vijverstraat 1, 9300 Aalst
Tel. 053-21.62.03 (Dirk De Buck)
e-mail : opa@zythos.be
site: www.opa-aalst.be
9310 Baardegem
Baardegemse Objectieve Bierproevers Sint-Arnoldus (BOBSA)
Kerkstraat 17, 9310 Baardegem
Tel. 052-35 45 37 (Jan Blindeman)
e-mail : bobsa@zythos.be
Bierliefhebbers van de Egmontstede (BLES)
Grote Lage 3, 9620 Zottegem
Tel. 09-360 94 40 (Johan De Vleeschouwer)
e-mail : bles@zythos.be
Site: www.bles.be

 

 

Voeg uw vereniging toe aan onze lijst

 


Wij waren erbij.



Deze site werd reeds 847177 maal bezocht.